Vyzdvihnutie zásielky

Čo je Packeta?

Packeta je prevádzkovateľom najväčšej siete výdajných miest na Slovensku, nachádzajú sa dokonca vo všetkých mestách nad 5tis. obyvateľov. Na výdajných miestach si môžete pohodlne prebrať doručenú zásielku z nášho e-shopu. Zásielky bežne doručujú do druhého dňa. Neviažete sa na čas prebratia zásielky a vyzdvihnete si zásielku podľa Vašich preferencií, t.j. vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť.

Ako to funguje?
1. Pri kompletizácii objednávky v našom e-shope si zvoľte dopravu Packeta a vyberte výdajné miesto, ktoré preferujete.
2. Hneď ako odovzdáme tovar k preprave, zašleme e-mail s trasovacím číslom. Cestu danej zásielky tak môžete sledovať online.
3. Po doručení zásielky na zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.
4. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte ukazovať občiansky preukaz (pokiaľ to nevyžaduje priamo výdajné miesto), stačí vedieť heslo.
5. Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste môžete poslať spätnú SMS a lehota bude zdarma predĺžená až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená)

Ďalšie dôležité informácie: