Pomoc pri výbere veľkosti

Hľadáte príslušenstvo pre postavičky zo sveta Maileg alebo samotnú postavičku ? Veľkosti v Maileg môžu byť na začiatku trochu mätúce.

Máme viacero veľkostí, ktoré sa líšia len v niekoľkých centimetroch, ale vďaka nim je celý svet Maileg kompletný. Je dôležité, že existujú všetky tieto rôzne veľkosti myší, postelí, stanov a tak ďalej, pretože to je súčasťou kúzla Maileg.

Keďže nakupujete online na našej webovej stránke a je ešte ťažšie vidieť rozdiely a to, k čomu sa najlepšie hodia, v tomto blogovom príspevku sa vám ich snažíme trochu priblížiť.

Postavičky

Treba brať do úvahy, že existuje niekoľko generácií postavičiek, ktoré obsahujú viaceré motívy. Postavičky sa zaraďujú do rôznych veľkostných kategórií a uvádzame približnú výšku v kategórií, pričom presná výška postavička je uvedená vždy v detaile produktu. Aktuálne sa jednotlivé postavičky delia na nasledovné veľkosti:

Typ postavičky myška
Veľkosť Príslušenstvo
Baby ≈ 8 cm MY/Micro
Malý brat & Malá sestra ≈ 11 cm Micro
Veľký brat & Veľká sestra ≈ 13 cm Micro
Mama & Otec ≈ 15 cm Micro
Stará mama & Starý otec ≈ 15 cm Micro
Medium ≈ 33 cm
Maxi ≈ 49 cm

Typ postavičky Zajačik Králik Príslušenstvo
MY ≈ 11 cm My
Micro ≈ 11 cm ≈ 14 cm Micro
Size 1 ≈ 22 cm ≈ 26 cm Mini
Size 2 ≈ 26 cm ≈ 32 cm Mini
Size 3 ≈ 42 cm ≈ 49 cm Medium/Large
Size 4 ≈ 52 cm ≈ 63 cm
Size 5 ≈ 66 cm ≈ 78 cm

Domček Maileg

Domček je tu na to, aby poskytol domov všetkým vašim milovaným priateľom. Existuje mnoho rôznych možností, ako naplniť svoj domček Maileg životom, tu nájdete veľkosti, ktoré sa doň dobre hodia.

  • myšky veľkosti Baby, Malí súrodenci, Veľkí súrodenci, Rodičia a Starí rodičia
  • zajačiky a králiky veľkosti My, Micro, veľkosť 1 a veľkosť 2
  • miniatúrny nábytok

Nezabudnite, že vo svete fantázie nemusí mať nič presnú veľkosť - neexistuje nič zlé a správne, ale len to, čo si z toho vytvoríte.

Pre záležitosť získania lepšieho prehľadu o všetkých výrobkoch, pokiaľ ide o veľkosti, kombinácie a inšpirácie, odporúčame navštíviť našu predajňu, kde Vám môžeme poskytnúť nápady pre lepšie použitie kombinácie výrobkov.