Samostaný obchod pre zn. Maileg

Sme veľmi radi, že Vás môžeme privítať v našom internetovom obchode, venujúcej sa značke Maileg. Sme oficálnym resellerom Maileg ApS na Slovensku od roku 2021 a radi vás privítame v našom hračkárstve, kde si viete aj osobne prezrieť najväčšiu ponuku z čarovného sveta Maileg v rámci SR. Nájdete nás na adrese -> Hračkárstvo PinguLand, Jazerná 2188, Rovinka.

Maileg (vyslovuje sa My'lye) je exkluzívna značka pôvabných dánskych hračiek vytvorených s cieľom inšpirovať naše deti k obľúbeným príbehom na hranie. Tým, že hračky Maileg vnášajú rozprávkový rozmar do každodenných okamihov, pomáhajú deťom objavovať čistý a jednoduchý zázrak predstavivosti.

V rušnom svete plnom jasných svetiel, zvončekov a píšťaliek, kde sa na nás neustále valia nové príbehy je Maileg svet, v ktorom môžu byť škatuľky od zápaliek posteľami pre myši, princezné sú dokonalými spoločníčkami pri čaji a dobrodružstvá možno nájsť na priateľskej prechádzke lesom. Je to svet, v ktorom sú mačky a myši priateľmi - svet Maileg je svetom detskej fantázie.

Hračky Maileg sú obľúbené pre svoju srdečnú osobnosť a hravosť a šarm sa prejavujú v každom detaile. Ich svet je nadčasový a plný krásnych doplnkov a dekorácií, ktoré sa dajú zbierať, opatrovať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie. Zakladateľom spoločnosti je Dorthe Mailil, dánska dizajnérka a ilustrátorka, ktorá žije a pracuje v Herningu v Dánsku. Maileg je očarujúca značka hračiek, v ktorej sa spája moderný škandinávsky dizajn s rozprávkovým rozmarným štýlom a dôkladným zmyslom pre detail. Od založenia spoločnosti Maileg získala Dorthe mnoho ocenení a vyznamenaní za svoje hračky, ako aj za svoje známe ilustrácie, ktoré sa objavujú po celom svete v knihách, časopisoch a dokonca aj v televíznych reláciách.

Stále viac rozrastajúca sa rodina Maileg teraz zahŕňa zajačikov, myšky a mnoho ďalších roztomilých zvieratiek - všetky žijú v očarujúcom svete ručne šitého oblečenia, moderného nábytku a hravých doplnkov.

Na stránkach sme sa preto snažili vytvoriť nielen prehľadne množstvo kategórií, ale pri jednotlivých produktov aj detailne zobraziť produkt s popisom veľkosti. Grafická stránka je pripravená na základe ilustrácií z dielne Alexandra Blažejová, za čo jej ďakujeme. Zároveň sme nezabudli pridať aj možnosť vyhľadávania a filtrovania podľa viacerých kritérií a doplnili sme malú pomôcku jednotlivých veľkostí. Veríme, že tým sme výrazne napomohli a zprehľadnili našu širokú ponuku. Zároveň sme nezabudli ani na malé potešenia a preto každá expedovaná objednávke od nás v sebe obsahuje ako poďakovanie za nákup aj malý darček zo sveta Mailegu.